Každoročně očekávaný nový katalog IKEA je tu! Letošní katalog je jiný – netýká se jen nábytku, je tak trochu výjimečný – plný příběhů. Kromě katalogu byly představeny také novinky a vyjma běžného sortimentu se můžeme těšit hned na čtyři limitované kolekce – VARDAGEN, SVÄRTAN, SÄLLSKAP A IKEA PS 2017.

VARDAGEN

novy-katalog-ikea-2017-je-tu-vardagen

Kolekce jídelních a kuchyňských doplňků na každý den vyrobená z poctivých materiálů, jako je kámen, len, sklo a kov. Design těchto výrobků je jednoduchý, nadčasový, s důrazem na detail – prostě vašemu stolování dodá šmrnc ve skandinávském stylu.

SVÄRTAN

novy-katalog-ikea-2017-je-tu-svärtan

Trochu jiná Indie. Kolekce SVÄRTAN vznikla ve spolupráci se švédským textilním designérem Martinem Bergströmem a indickými studenty návrhářství. Kolekce vyzývá k objevení neznámé tváře Indie – tak trochu nečekané odstíny černé, bílé a šedé barvy. Díky zapomenutým řemeslným technikám a použití přírodních materiálů, výrobky z kolekce SVÄRTAN vypadají jako výsledek ruční práce.

SÄLLSKAP

novy-katalog-ikea-2017-je-tu-sällskap

Kolekce, která oslavuje chvíle strávené s našimi nejbližšími. Tato limitovaná edice, inspirovaná tradičním švédským designem, se vyznačuje zajímavými vzory a masivními materiály. Je to kolekce nábytku, kuchyňského nádobí a textilu, v níž se spojuje inspirace minulostí s moderní funkcí.

IKEA PS 2017

novy-katalog-ikea-2017-je-tu-ikea-ps-2017

Tato jedinečná kolekce s inovativním designem, navrhnutá tak, aby odrážela živortní styl plný svobody, zábavy a flexibility – to je ona! Je těžké předvídat, jakým směrem se naše životy budou ubírat, ale co s jistotou víme je, že potřebujeme domov, ve kterém se budeme cítit dobře a který se přizpůsobí jakékoli životní události. IKEA PS 2017  je plná mobilního a praktického nábytku, který má mnoho využití.

Stačí začít tvořit…

A jedna velká novinka nakonec

novy-katalog-ikea-2017-je-tu

Od 1. žáří můžeme v IKEA konečně nakupovat online!! Stačí si výrobek přidat do nákupního seznamu a pak si vybrat ze dvou možností – můžete si nákup vyzvednout přímo v obchodě nebo si ho necháte dovézt až k vám domů. Ceny za doručení jsou vyšší, než v klasických e-shopech, ale pokud se vám nechce cestovat do Prahy či Brna, a nebo shánět velké auto, určitě se vám to vyplatí.

Zdroj: IKEA
<a href=“https://www.bloglovin.com/blog/18495985/?claim=8pz2nxjpxqc“>Follow my blog with Bloglovin</a>