Každý rok si IKEA přizve spolupracovníky – nejlepší a nejzajímavější mozky i ruce, se kterými vytvoří originální kolekce, které jsou odlišné od běžného sortimentu obchodního domu. Limitované kolekce jsou jedinečnou kombinací toho nejlepšího designu společně s funkcí, kvalitou a dostupnými cenami, pro které je IKEA tak známá a oblíbená.

Novinkou je limitovaná edice STUNSIG, která je od června nově dostupná ve všech obchodních domech IKEA.

Kolekce STUNSIG je výrazná a svéhlavá a nijak se to nesnaží skrýt. Návrháři a umělci vytvořili v této kolekci řadu výrazných vzorů a potisků a uplatnili je na předmětech každodenní potřeby, jako jsou polštáře, povlečení na přikrývky, boxy a porcelán. STUNSIG vnese do obyčejných dní cosi neobyčejného.

Kolekcí STUNSIG jsme chtěli představit nové umělecké potisky, které jsou ještě o něco jedinečnější, zábavnější a svéráznější! Aplikovali jsme je na vybrané výrobky IKEA, čímž jsme věci tak trochu postavili na hlavu a obohatili je o cosi neobyčejného. IKEA

Výběr designany:

1 krabice s víkem (3 ks) | 2 dezertní talíř | 3 hrnek | 4 povlak na polštář |  5 povlečení na jednolůžko |  6 hrnek | 7 povlak na polštář (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

Všchny kolekce IKEA najdete TADY.

Jestli vás něco z limitované kolekce IKEA STUNSIG zaujalo, tak honem do obchodu. Limitované kolekce jsou vždy v omezeném množství a nemusí se na vás dostat. A pokud zrovna nemáte cestu, vyzkoušejte nakupování v IKEA online, které jsem už vyzkoušela a můžu ho jen doporučit.

zdroj: ikea.cz

UložitUložit

UložitUložit