Prádelník a noční stolek jsou dva hlavní kusy nábytku v ložnici, které mají volnou plochu k dekorování. Ale vsadím se, že ve většině ložnic je tato plocha opomíjená a nedostává se jí pozornosti, jakou by si zasloužila. Hned po ustlané a upravené manželské posteli hezky nadekorovaný noční stolek přinese okamžitý styl do vaší ložnice.

Je tu druhý díl ze série JAK DEKOROVAT. Doufám, že díky následujícím šesti krokům dostanete nové nápady, jak vylepšit vaši ložnici.

POSTUP

1 Než začnete, sundejte z nočního stolku všechny věci. S čistým štítem se nejlépe začíná.

 

2 Začněte se středně velkou lampou. Vyberte takovou, která má textilní stínidlo, které poskytuje to nejpříjemnější světlo do ložnice – na čtení bude vyhovující a nebude vás zbytečně před spaním oslňovat.

 

3 Na stěnu za nočním stolkem přidejte obrázek, který dodá dekorované oblasti trochu barvy a hloubky. Zarámovaná rodinná fotografie vám po ránu vykouzlí úsměv na tváři.

 

4 Skvělým stylovým doplňkem na noční stolek je dóza či tácek na špěrky. Všechny to známe, jak si s úlevou večer sundáme hodinky, náramky a prstýnky před tím, než si namažeme ruce krémem a oddáme se sladkému spánku. 

 

5 Vždy nechávám na nočním stolku pár knih, které zrovna čtu nebo se na ně chystám. Je to malý trik, který má uklidňující efekt. Bude vás to lákat zůstat v sobotu v posteli o něco déle a mít tak chvilku času jen pro sebe.

 

6 A pokud chcete mít noční stolek naprosto dokonalý, zakončete dekorování čerstvou květinou. Stačí malá vázička s květinkou ze zahrádky a hned získáte trochu barvy a jemnosti.

postel (podobná) | noční stolek | lampa | obrázek | dóza na šperky | kniha Kde se touláš, Bernadetto| váza (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

TIP Nezapoměňte, že výška nočního stolku by měly být přibližně stejná, jako výška vaší postele, případně o trošku nižší. Jde především o pohodlí při odkládání předmětů na noční stolek.

REKAPITULACE

A jak je to u vás doma? Také je ložnice tím posledním místem ve vašem bytě, které je opomíjené a nedostává se jí zasloužené pozornosti?

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.