Je tu další díl ze série JAK DEKOROVAT. Ve čtyřech jednoduchých krocích vám ukážu, jak nadekorovat váš konferenční stolek. Dekorování konferenčního stolku je celé o vytvoření velkého horizontálního prostoru, který bude působit funkčně a doladěně do posledního detailu. Věřte mi, že v nejdůležitější místnosti v bytě, kterou je obývací pokoj, můžete díky nadekorování konferenčního stolku ukázat vaši osobnost a navíc je to zábava, kterou si můžete dopřát několikrát do roka.

POSTUP

1 Než začnete, sundejte z konferenčního stolku všechny věci. S čistým štítem se nejlépe začíná. 

TIP S elegantním a jednoduchým stolkem neuděláte chybu.

2 Na konferenční stolek umístíte největší předměty – zpravidla jimi jsou knihy a podnos. Podnos s vyšším okrajem jsou skvělé na odložení drobností, které nechcete zrovna ukazovat, například nevzhledné ovladače.

TIP Rozdělte konferenční stolek do dvou až pěti oblastí, kam budete jednotlivé předměty umisťovat.

3 Přidejte přírodní element jako je kytka v pěkném květníku nebo čerstvé květiny. Pomocí květináče nebo vázy dodáte konferenčnímu stolku různé výšky – vázy dodají výšku, krabičky nebo podnos či tácek zase vyplní nižší urovně.

 TIP pokud máte oválný nebo kulatý konferenční stolek, rozbijte tento tvar doplňky ve tvaru čtverce nebo obdélníku. A naopak…

4 Dále přidejte drobnější doplňky ve skupinkách po dvou až třech kusech, které umístěte na knihy nebo na podnos. Zkombinujte předměty, které mají rozdílné tvary a textury. Korálky, sošky, svíčky, brýle nebo malé krabičky. Jakmile máte skupinky drobných doplňků, zkoušejte je různě přesunout, dokud nenajdete dokonalé umístění.

konferenční stolek | podnos | váza s koženým páskem | vonná svíčka | skleněná dóza | dioptrické brýle (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

REKAPITULACE

Řiďte se těmito čtyřmi jednoduchými kroky jak dekorovat konferenční stolek a ukažte ve vašem obývacím pokoji kousek vaší osobnosti. A nezapoňte se u toho bavit!

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.

UložitUložit

UložitUložit