Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem tak, aby si potencionální kupec lépe představit sám sebe a jeho životní styl v kupované nemovitosti.

Kupující budou mnohem kritičtější k vašemu domovu než jsou k tomu svému. Většina lidí neutírá prach od půdy do sklepa každý týden, ale zaručeně si všimnou, že vy jste to neuděli! Když je váš dům na prodej, musí být neustále připravený k prohlídce – tak, jako byste vešli do modelového domu. Odstranění přebytečného nábytku, který zakrývá podlahovou plochu, odstranění osobních věcí, odstranění přebytěčných věcí tak, aby si potencionální kupec lépe představil sám sebe a jeho životní styl v dané nemovitosti. Musí se cítit vítaně a uvolněně a bude si doufejme představovat, kam by si mohli umístit/nastěhovat své věci! Prodávající! – jakmile je vaše nemovitost na prodej, už NENÍ vaším domovem!

Proč připravit nemovitost k prodeji?

Většina lidí si udělá názor na prodávanou nemovitost během prvních 7 až 10 sekund po tom, co dorazí na prohlídku.

Jen jeden z deseti lidí si dokáže představit potenciál prodávané nemovitosti. To znamená, že 90% lidí potřebuje vidět nemovitost, která je uklizená a připravená k prodeji.

90% lidí se dozví o prodávané nemovitosti z inzerce na realitních internetových serverech, proto je důležité mít nemovitost připravenou k prodeji již před nafocením.

Průměrná příprava nemovitosti k prodeji znamená návratnost investic až o 10% až 30%!

Průměrně připravená nemovitost k prodeji je prodána za 1/2 času, než srovnatelná nemovitost, která nebyla k prodeji připravena a uklizena.

Úkolem home stagingu je připravit nemovitost na prodej tak, aby nebyla příliš specifická a vhodná jen pro úzký okruh lidí, ale aby zaujala co největší skupinu potencionálních zájemců.

Existuje mnoho různých tipů, triků a technik pro přípravu nemovitosti na prodej. Níže projdeme několik tipů, které vám mohou pomoci připravit vaši nemovitost k prodeji.

Příprava nemovitosti na prodej jejímž cílem je ukázat nejlepší vlastnosti nemovitosti, vám může jedině pomoct dosáhnout co nejvyšší prodejní ceny.

Existuje 5 ZLATÝCH PRAVIDEL, která bychom měli brát v potaz při přípravě jednotlivých částí domu.

Pokud nemáte dostatek času, je důležité si stanovit priority. Úklid, balení, odstranění přebytečného nábytku by měly být prioritou číslo jedna! Chcete přeci, aby vaše nemovitost vypadala dobře, jak jen to je možné, pokud chcete vytěžit z prodeje co možná nejvíce za co nejkratší dobu.

Po kliknutí ZDE si můžete stáhnout tento seznam ve formátu PDF připravený k vytisknutí.

Zpočátku se může zdát, že připravit nemovitost k prodeji je nadlidský výkon, ale je to nutnost. Máte jen jednu možnost udělat dobrý dojem. Nedělejte tu chybu, že začnete prodávat nemovitost před tím, než dokončíte přípravy nemovitosti k prodeji.

Pokud začnete ztrácet trpělivost, pamatujte: vaším cílem je, aby potencionální zájemci nedokázali rozpoznat zda, nebo jestli, v domě stále někdo bydlí. Váš domov by měl ze všech ostatních vystupovat, protože jste udělali víc, než průměrný prodejce. Věřte, že všechna tvrdá práce, kterou jste přípravě nemovitosti na prodej věnovali, se vám při podpisu kupní či nájemní smlouvy vrátí.

Nákupní seznam úložný koš | stolní lampa | vonná svíčka Diptyque | křeslo | váza | sada ručníků | tuhé mýdlo | pléd | zrcadlo | dekorativní polštář | podnožka | koberec (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit