Možná nemám děti, ale to neznamená, že nemám přehled o krásných hračkách a doplňcích do dětských pokojíčků, které můžete darovat svým dětem pod vánoční stromeček (a ne, opravdu na nic nenarážím!) Sestavila jsem pro vás tipy na moje oblíbené vánoční dárky pro děti. Račte nakouknout!

vánoční dárky pro děti, hračky, vánoční stromeček, tipy na vánoční nákupy, tipy na vánoční dárky, co koupit dětem na vánoceNákupní seznam

(pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

1. Kouzelné čtení Albi elektronická tužka s knihou Atlas světa je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. Dárek se kterým rozhodně neuděláte chybu!

2. Dětská hra MIX&MATCH je veselá hra, která pomáhá dětem rozvíjet jejich pozorovací schopnosti a soustředění. Navíc má krásné a veselé ilustrace!

3. Dětský digitální fotoaparát Nikon, který si budete od svých dětí chtít půjčit. Jednoduché ovládání a perfektní fotky a videa v HD. Navíc je odolný vůči vodě, prachu i mrazu a vyrábí se hned v několika veselých barvách. Pokud děti chtějí fotit, nemusíte hned pořizovat chytrý telefon!

4. Vláček se zvířátky, který je vyrobený ze dřeva a malovaný krásnými pastelovými odstíny barev. Žádný plast v křiklavých barvách!

5. Sada 3 dětských kufříků, do kterých si děti schovají svá tajemství. Vytvořeno pro děti s lásku a s ohledem na životní prostředí.

6. Pastelky v dřevěné krabičce, s pravítkem a ořezávátkem. Perfektní na cesty nebo do kabelky – nikdy nevíte, kdy budete potřebovat děti zabavit!

7. Kaleidoskop, pamatujete si na něj? Tenhle je se zvířátky a bude z něj mít radost každý objevitel!

8. Dětská toaletní voda Klorane Bébé je hodně nebezpečná věcička! Raději objednejte rovnou dva kusy, protože ji budete své ratolesti zaručeně krást. Ta vůně je neuvěřitelná, takhle totiž voní ,,nové“ miminko!

9. Deštník, ten se hodí vždycky a pokud budou Vánoce zase na blátě, alespoň děti zažijí pořádnou divočinu. Deštník je barevný, hravý a plný zvířátek.

10. Čepice, co k tomu dodat? Snad děti zaujme alespoň ta barevná bambule. Já bych ji teda brala hned!

11. Dětský batoh, se kterým děti můžou trénovat abecedu. Každá dobrodružná výprava ( i kdyby jen za barák či do parku) vyžaduje pořádnou výbavičku. S tímhle batůžkem bude po ruce medvídek, lahvička s džusíkem a nějaká ta malá sváča.

12. Tričko Lemonade, pohodlné se šťavnatým potiskem! Český design i výroba.

13. Dětská kniha D.E.S.I.G.N., tuhle knížku jsem prostě musela zmínit. Nevím, jestli zajímá víc mě nebo děti!? V knížce jsou popsány příběhy vzniku sedmdesáti předmětů z dílen předních světových designérů.

14. Atlas vesmíru pro děti bude bavit holky i kluky. Nádherné ilustrace a šest rozkládacích map. Troufám si říct, že i rodiče rozšíří své vědomosti.

15. Včely, to je dětská kniha o království včel. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na Napoleonově plášti a jakým způsobem vědci přišli na to, že včely byly na světě dřív než dinosauři. Vyzkoušejte si práci po boku včelaře, vydejte se s úly autem do mandloňového sadu, ochutnejte různé druhy medu. Musím najít někoho, komu bych ji mohla koupit a společně si v ní číst – je nádherná!

 

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.

zdroj obrázku

UložitUložit

UložitUložit