gift wrapping, balení vánočních dárků, vánoční dárky, balící papír, vánoční ozdoby, krok za krokem, průvodce balením dárků

Ať už balíte vánoční dárky přátelům či kolegům, nebo si doma hrajete na Ježíška, mám pro vás pár tipů, jak si co nejvíce předvánoční čas ulehčit a balení dárků užít. gift wrapping, balení vánočních dárků, vánoční dárky, balící papír, vánoční ozdoby, krok za krokem, průvodce balením dárků

Jako vždy vám na konec článku přidám tipy na nákupy produktů, které budete moci použít na letošní balení vánočních dárků u vás doma.

1 Vyberte balící papír maximálně ve 3 až 4 k sobě hodících se vzorech. Vždycky je lepší vybrat k sobě padnoucí vzory, než mít pod stromečkem hotovou divočinu. Veřte mi, že vašemu oku budou vánoční dárky zabalené v jednotném duchu lahodit. Balící papíry se vzorem vhodně doplňte jednobarevnými papíry, které barevnou paletu hezky sjednotí.

2 Připravte si stuhy. K některým dárkům můžete přidat stuhu v kontrastní barvě, k jiným přidejte stuhu v barve balícího papíru. Nebojte se kombinovat stuhy různých velikostí a látek s různými šířemi a materiály.

3 Zkusete letos ke stuze přidat drobné ozdoby. Je to takový dárek navíc, zvolený každému na míru, který určitě vykouzlí úsměv na tváři.

4 Přidejte kousek zelené větvičky. Je to svěží, sezóní a navíc bude dárek vonět jako Vánoce!

5 Dokončete balení dárku hezkou jmenovkou. Můžete přidat osobní vzkaz, aby jste vyjádřili, jak moc vám na druhém záleží!

Nákupní seznam

1. Balící papír s červenými puntíky

2. Balící papír přírodní

3. Balící papír s malovanými stromečky

4. Balící papír s větvičkami

5. Dárkové jmenovky, černá, přírodní, bílá

6. Dárkové jmenovky v plechové krabičce

7. Umělá větvička borovice (nejlépe nahraďte živou, která každý dárek krásně provoní)

8. Dárková stuha káro

9. Sametová dárková stuha zelená

10. Sametová dárková stuha červená

11. Vánoční ozdoba věnec s mašličkou

12. Vánoční ozdoba louskáček s dárkem

13. Vánoční ozdoba hvězda z břízy

(pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

gift wrapping, balení vánočních dárků, vánoční dárky, balící papír, vánoční ozdoby, krok za krokem, průvodce balením dárkůgift wrapping, balení vánočních dárků, vánoční dárky, balící papír, vánoční ozdoby, krok za krokem, průvodce balením dárků

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.

gift wrapping, balení vánočních dárků, vánoční dárky, balící papír, vánoční ozdoby, krok za krokem, průvodce balením dárků

UložitUložit