jak nakupovat nábytek, jak nakupovat nábytek v eshopu, jak nakupovat nábytek na internetu, sedačka z Bonami, pohovka z Bonami, nábytek z Bonami, nákupy na Bonami

Dnes se s vámi podělím o tipy, jak nakupovat nábytek na internetu, v eshopech. V jednom z mých současných projektů vybírám s klienty vhodné pohovky do jejich obývacího pokoje, který už nutně potřeboval redesign. Po několika návštěvách různých showroomů prodejců sedacího nábytku nás ale nic s požadovaným vzhledem a cenou nezaujalo. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že zkusíme nákup pohovky do obývacího pokoje na internetu, prostřednictvím eshopu, kde je výběr větší a zajímavější. A to bych to nebyla já, abych se s vámi nepodělila o tipy, jak úspěšně nakupovat nábytek online.

6 tipů, jak nakupovat nábytek na internetu v eshopu

1 MĚŘTE

Můj první tip jak nakupovat nábytek zní: měřte. Změřte si celý prostor, kam budete kupovat nábytek a také se podívejte na rozměry vybraného kusu nábytku v eshopu a zjistěte, zda se do vámi zvoleného prostoru vejde. Když kupujete novou pohovku, musíte si změřit prostor, který máte na tento kus nábytku k dispozici. Zjistíte tak, zda si můžete dovolit jen pohovku, pohovku s podnožkou nebo sedací soupravu ve tvaru L nebo dokonce nějaké to křeslo. Pro konkrétnější představu můžete použít balící papír, který pomocí papírové lepící pásky přilepíte k podlaze a vyměříte si velikost pohovky, kterou potřebujete. Tuto metodu můžete použít při nakupování jakéhokoliv kusu nábytku.

2 INSPIRACE

Můj další tip určitě je, podívat se online, jak lidé použili v prostoru kus nábytku, který si chcete koupit. V dnešní době už má mnoho eshopů k dispozici fotografii nábytku, který je použit v konkrétním prostoru nebo se můžete podívat na sociání sítě eshopů, kam zákazníci dávají fotografie ze svých domovů. Můžete tak zjistit, jak určitý kus nábytku vypadá ve skutečnosti, jak se shoduje barva a jak ho kombinovat s ostatním nábytkem.

3 RECENZE

Dnes už to dělá snad každý. Před zakoupením produktu na internetu si přečtěte recenze na eshop a recenze na konkrétní produkt. Můžete tak zjistit, jak jsou lidé spokojení s produktem, s materiálem, s barevnou shodou co vidíte na internetu x co ve skutečnosti obdržíte nebo s doručením.

4 VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Než zakoupíte nábytek online, zjistěte si, jaké jsou podmínky vrácení produktů. To je velmi důležité!!! V některý eshopech máte až 90 dnů na vrácení zboží, vyplníte formulář pro vrácení zboží a sám eshop si zboží vyzvedne a odveze. Není nic horšího, než když zjistíte, že zboží nemůžete vrátit, nebo že vás to bude stát spoustu peněz.

5 POŠTOVNÉ, DOPRAVA

Než zakoupíte jakýkoliv nábytek, ověřte si, kolik vás bude stát poštovné nebo doprava. Některé eshopy si účtují vyšší částku za doručení větších kusů nábytku, další eshopy naopak mají doručení zdarma.

6 PTEJTE SE 

Pokud máte nějaké dotazy nebo vám není něco jasné, nebojte se přímo kontaktovat vámi zvolený eshop. Zjistíte tak, jak funguje zákaznický servis, jak moc se vám snaží pomoci a v neposlední řadě odpoví na vaše dotazy, když si nemůžete na nábytek podívat naživo. Můžete také zkusit požádat, zda nemají konkrétnější fotografie. Investujete do nového nábytku určité finance a chcete si být jistí, že jste je investovali dobře.

Nechte se inspirovat výběrem pohovek z mých oblíbených eshopůjak nakupovat nábytek, jak nakupovat nábytek v eshopu, jak nakupovat nábytek na internetu, sedačka z Bonami, pohovka z Bonami, nábytek z Bonami, nákupy na Bonami

Nákupní seznam 1 růžová pohovka/lenoška | 2 zelená sametová pohovka | 3 sametová pohovka lovecká zelená | 4 hořčicová pohovka | 5 oranžová pohovka | 6 růžová retro pohovka (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)jak nakupovat nábytek, jak nakupovat nábytek v eshopu, jak nakupovat nábytek na internetu, sedačka z Bonami, pohovka z Bonami, nábytek z Bonami, nákupy na Bonami

Nákupní seznam 7 rohová šedá pohovka | 8 rohová lososová sedací souprava | 9 sametová mátová pohovka | 10 krémová sedačka | 11 světle šedá pohovka (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)jak nakupovat nábytek, jak nakupovat nábytek v eshopu, jak nakupovat nábytek na internetu, sedačka z Bonami, pohovka z Bonami, nábytek z Bonami, nákupy na Bonami

Nákupní seznam 12 světle šedá pohovka | 13 sametová růžová pohovka | 14 námořnická modrá sedačka | 15 oříškově hnědá rohová pohovka (pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

Doufám, že vám můj článek s 6 tipy jak nakupovat nábytek na internetu v eshopu pomohl a zjednoduší vám vaše nakupování. Pokud si stále nevíte rady s tím, jak by měl váš nový nábytek vypadat, kde ho koupit nebo se chystáte na redesign vaše stávajícího bydlení či rekonstrukci, můžete mně vždy napsat nebo zavolat a spolu určitě něco skvělého vymyslíme.

 

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.