tipy na dárky, dárky pro děti, narozeninové dárky pro děti, vánoční dárky pro děti, vánoce, vánoční dárky

Rok se s rokem sešel a jsou tu opět tipy na vánoční nákupy dárků pro děti. Dnes je v nabídce obrovské množství hraček a tak není jednoduché vybrat. Nechte se inspirovat a třeba vám padně něco hezkého do oka. A pro inspiraci se můžete mrknout i na článek s tipy na vánoční dárky z minulého roku ZDE, jsem si jistá, že bude aktuální taky. 🙂

tipy na dárky, dárky pro děti, narozeninové dárky pro děti, vánoční dárky pro děti, vánoce, vánoční dárky

Nákupní seznam

(pozn. po kliknutí na název budete přesměrováni do obchodu)

1. Puzzle z recyklovaných materiálů Pucle. Originální, krásné skládačky, které přináší hravý pohled na umění a potrénují vaši mysl. Skládání působí terapeuticky a zároveň je i aktivním odpočinkem pro vaši mozkovku.

2. Samolepky Dekorník s dekorem králíčků udělají dětem v jejich pokojíčku radost. Rozverné motivy, příjemné barvy a k tomu navíc materiál, který není zdravý škodlivý a na dotek připomíná látku. Zkrátka ideální volba do každého dětského království

3. Dětský batoh s motivem Červené Karkulky. Kolekce Red Riding Hood vypráví příběh o malé holčičce v červeném čepečku, který všichni tolik milujeme!

4. Dětská hořčicová postel potěší každou dětskou duši i mladého puberťáka. Stylový severský design v kombinaci s odolným materiálem je ideálním řešením do dětského pokoje.

5. Koberec od Art For Kids má nepřehlédnutelně zpracovaný motiv a jeho OEKO-TEX certifikace zaručuje, že na výrobu byly použity jen zdravotně nezávadné materiály. Hravý, kvalitní a eklogický!

6. Set na ušití medvídka. V sadě najdete vše, co budete vy nebo vaši malí šikulové na cestě za uměním potřebovat.

7. Nové pojetí tradičního balanceboardu. Utukutu Swallow balanceboard je speciálně navržený pro děti i dospělé. Velmi účinně pomáhá pro vytvoření si smyslu pro rovnováhu, posílení nohou a celkové kondice. Zlepšuje motorické schopnosti.

8. Dětský dřevěný kočárek, který udělá radost každé malé holčičce.

9. Sada 5 laků na nehty na bázi vody, které jsou speciálně vyvinuty pro děti. Snadno se aplikují a jako kouzlem zmizí pod teplou mýdlovou vodou nebo ve vaně. Neobsahují ftaláty, formaldehyd, toluen ani parfémy. Nezanechávají skvrny. Jsou dermatologicky testovány a baleny v krásných recyklovatelných obalech, potištěných rostlinnými barvami.

10. Parfémovaná voda pro děti v krásném dárkovém balení s plyšovým králíčkem určitě potěší každou parádnici.

11. Sada dětského nářadí pro všechny malé kutily. S těmito dřevěnými hračkami si děti vyhrají doma v pokojíčku, ale i na zahradě. Mohou pomoci tatínkům při opravování, šroubování a zatloukání kladívkem.

12. Kniha o devítileté Valentýnce, která je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. A má tři nejlepší kamarády – Jonáše, Péťu, Zuzku, s nimiž se pouští do nejrůznějších dobrodružství. Jenže ta nakonec vždycky dopadnou jaksi jinak, než si Valentýnka představovala.

13. Kniha Fíla, Žofie a smaragdová deska o dvojčatech, kteří se s Uroborcem vydají na dobrodružnou cestu do říše Alchymie, během níž navštíví pravou alchymickou svatbu, společně si přečtou tajemství smaragdové desky, poznají (Rudého) krále a (Bílou) královnu, ze kterých ve spojení s žárem lásky vzejde dokonalost, projdou velkým dílem a nakonec doputují až na hrad Mudrckámen, kde…

14. Kniha Anna ze Zeleného domu s krásnými ilustracemi Ivony Knechtlové o jedenáctileté Aně Shirleyové, která je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku.

 

 


Pokud jsou některé produkty vyprodané, zanechte mi pod článkem kometář a já udělám vše pro to, abych vám pomohla najít produkt podobné kvality za podobnou cenu.